Par mums


"Piecas Zvaigznes"augstas klases aģentūra, kas nodrošina auklīšu, mājkalpotāju, slimnieku kopēju un cita mājas personāla pakalpojumus Latvijā un Lielbritānijā. Mūsu specializācija ir profesionālu speciālistu pakalpojumu nodrošināšana Jūsu mājām.

Visiem darbiniekiem ir vismaz divu gadu darba pieredze atbilstošā nozarē. Visi kandidāti tiek rūpīgi pārbaudīti, ieskaitot darba pieredzes, veselības un rekomendāciju pārbaudi, kā arī to, vai kandidātam nav problēmu ar likumu. Visus kandidātus testē mūsu psihologs, lai noskaidrotu, vai tie ir psiholoģiski atbilstoši dotajam darbam. Mēs strādājam, lai atvieglotu Jūsu dzīvi!


Sīkāk iepazīties ar visiem aģentūras pakalpojumiem Jūs varat šeit.


Kāpēc ģīmenei vajadzētu vērsties aģentūrā?
 

Sadarbība ar profesionālu aģentūru, kurai ir laba reputācija, ir individuāla pieeja klientiem un rūpīga kandidātu atlase, ir svarīgākais faktors, kas ļaus Jums būt pārliecinātiem un drošiem, pieņemot darbā cilvēku, kurš ieies Jūsu mājās un Jūsu dzīvē.

Mēs esam eksperti savā nozarē.
Mūsu pārrunas ar kandidātu sastāv no vairāk kā 100 jautājumiem.
Mēs piemeklēsim tieši jums vispiemērotakos kandidātus.
Mūsu komandā strādā vienīgi pieredzējušie profesionāļi.


Apmaksa

Parasti mūsu pirmais kandidāts atbilst darba devēja vēlmēm, tomēr mēs piedāvājam nomainīt darbinieku viena mēneša laikā. Maksa par pakalpojumu netiek iekasēta līdz kandidāts nav apstiprināts un pieņemts darbā.
Sazinieties ar mums
, lai noskaidrotu sīkāk par mūsu sadarbības noteikumiem un apmaksas shēmu.
Aģentūras "Piecas Zvaigznes" pakalpojumi – labākā izvēle Jums un Jūsu ģimenei!