Darba devējiem


Jums vajadzīga aukle Jūsu bērnam ar dzīvošanu Jūsu mājās vai bez tās, mājkalpotāja, kas rūpētos par mājām, vai vienkārši palīdzība sadzīves lietās? Sazinieties ar mums! Mūsu aģentūra piemeklēs tieši Jums piemērotus kandidātus, kas atbilst Jūsu priekšstatiem par ideālu darbinieku. Mēs atradīsim godprātīgus un atbildīgus cilvēkus, to mēs garantējam.

Viss aģentūras ‘Piecas zvaigznes’ personāls iziet detalizētas darba pārrunas, tiek pārbaudīts, vai kandidātam ir visi nepieciešamie dokumenti un rekomendāciju atbilstība īstenībai. Bez tam, mēs sastādām arī darbinieka personības portretu, ko testē mūsu psihologs, kas turpmāk palīdz piedāvāt darba devējam vispiemērotākos kandidātus ne vien pēc atbilstošu sertifikātu esamības, bet arī pēc cilvēka rakstura īpašībām, jo darbinieks ieiet Jūsu ģimenē un mājās, un šajā gadījumā noteikti nepieciešama savstarpēja saprašanās un uzticība.


Kā noformēt pieteikumu personāla atlasei?

Lai iesniegtu pieteikumu Jums vajadzīgā darbinieka atlasei, sazinieties ar mums pa tālruņiem

Rīgā:              (+371) 26 062 400,
Londonā:        (+44) 75 872 267 17

vai pa e-pastu: karina@five-stars.lv.

Pieteikumā jānorāda prasības darbiniekam, viņa pienākumi, papildus vēlmes, piedāvātais darba laiks un vieta, kā arī Jūsu kontaktdati.

Pēc pieteikuma noformēšanas mūsu aģentūrā, ar Jums sazināsies menedžeris papildu detaļu noskaidrošanai un sarunās Jums ērtu laiku intervijai ar izvēlētajiem kandidātiem. Pēc tam, kad esat izvēlējies darbinieku, kurš atbilst visām Jūsu prasībām, tiek noslēgts līgums ar aģentūru, kurā tiek aprakstīti visi darbinieka pienākumi, darba grafiks, apmaksa, pušu atbildība un aģentūras garantijas par darbinieka nomaiņu.


Par visiem Jūs interesējošiem jautājumiem varat sazināties ar mums,izmantojot kontaktformu mūsu mājas lapā.