Pretendentiem


Aģentūra "Piecas zvaigznes" – tā ir lieliska izdevība atrast stabilu un labi atalgotu darbu. Mēs tiecamies pēc veiksmīgas ilgtermiņa sadarbības ar mūsu personālu, palīdzot atrisināt jebkurus jautājumus un domstarpības, kas varētu rasties ar klientiem. Ja jūs kļūstat par mūsu aģentūras darbinieku, Jums vienmēr būs psiholoģisks un tiesisks atbalsts, mums, savukārt, veidojas augsti kvalificēta personāla, kuram mēs uzticamies par visiem 100 procentiem, datu bāze.

Mūsu aģentūra pastāvīgi papildina kvalificētu darbinieku datu bāzi, tāpēc, ja Jūs meklējat auklītes, mājkalpotājas vai cita mājas personāla darbu, mēs noteikti izskatīsim jūsu kandidatūru.


Prasības darba meklētājiem

Pirms pieteikuma iesniegšanas lūdzam Jūs iepazīties ar pamatprasībām, kas tiek izvirzītas darba meklētājiem:

- izglītība (vidējā, speciālā vai augstākā);
- papildkursi (vēlams);
- darba pieredze na mazāka par 2 gadiem;
- medicīniskā grāmatiņa;
- rekomendācijas;
- vecums 25-65 gadi.


Kā pieteikties?

Lai iesniegtu pieteikumu Jūsu kandidatūras izskatīšanai, Jums jāatsūta mums vēstule ar CV vai īsu darba pieredzes aprakstu un Jūsu kontakdatiem uz e-pasta adresi: info@five-stars.lv.

Iesniegt pieteikumu iespējams arī, sazinoties ar mūsu menedžeriem pa tālruņiem

Rīgā:         (+371) 26 062 400,
Londonā:   (+44) 75 872 267 17.

Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu aģentūras menedžeris sazināsies ar Jums, lai norunātu intervijas laiku un pārbaudītu visu nepieciešamo dokumentu esamību, kā arī lai sastādītu Jūsu personīgo anketu mūsu datu bāzē.


Par visiem Jūs interesējošiem jautājumiem varat sazināties ar mums,izmantojot kontaktformu mūsu mājas lapā.