Pakalpojumi


Aģentūra "Piecas Zvaigznes" piedāvā plašu pakalpojumu spektru tikai kvalificēta darba personāla atlasē. Aģentūras darbības pamatvirzieni ir bērnu pieskatīšana un dzīvojamo telpu uzkopšana. Zemāk Jūs varat sīkāk iepazīties ar mūsu personāla pakalpojumiem.


Aukles


 
Mēs esam pārliecināti, ka auklei ir liela nozīme bērna dzīvē. Bērni bieži vien atdarina pieaugušos un uztver viņu uzvedību kā piemēru. Šā iemesla dēļ mēs ārkārtīgi rūpīgi veicam mūsu auklīšu atlasi. Esam droši, ka auklei ir jāmāk skaisti un pareizi pārvaldīt valodu, tai jābūt labām manierēm un saskarsmes prasmēm, kā arī auklītei jābūt veselai un tīrīgai.

Pirms pieņemšanas darbā darba devējs un darba meklētājs apspriež visus noteiktos aukles pienākumus:

- Jūsu bērna drošība, veselība un attīstība;
- bērna ģērbšana un mazgāšana;
- bērnu pasākumu organizēšana un Jūsu bērna pavadīšana uz/no tiem;
- bērna istabas sakārtošana;
- veselīga ēdiena pagatavošana;
- vešana uz/no skolas.


Darba laiks

Ar dzīvošanu Jūsu mājās – 10-12 stundu darba diena, 6 dienas nedēļā.
Bez dzīvošanas Jūsu mājās – 8-10 stundu darba diena, 5-6 dienas nedēļā.

Kandidāti ir informēti un neiebilst, ka periodiski darba laiks var tikt mainīts. Tiem ir iespēja pakārtot savu brīvdienu grafiku darba devēja vajadzībām.


Brīvlaiku aukles

Brīvlaiku aukles tiek nodarbinātas tikai uz brīvlaiku periodiem, un šajās dienās veic visus aukles pienākumus ar dzīvošanu Jūsu mājās.


Mājkalpotājas


 
Mājkalpotājas var tikt pieņemtas darbā gan ar dzīvošanu Jūsu mājās, gan arī bez tās. Mājkalpotājas pienākumos ietilpst:

- telpu uzkopšana ar putekļusūcēju, grīdu mazgāšana, putekļu slaucīšana un telpu uzturēšana tīrībā un kārtībā;
- veļas mazgāšana, gludināšana un ķīmiskā tīrīšana;
- galda pieredumu un stikla trauku apkope;
- gultas veļas un dvieļu nomaiņa;
- mājdzīvnieku barošana un izvešana pastaigā;
- pārtikas produktu iegāde;
- ēdiena gatavošana ģimenei;
- rūpes par telpaugiem, kā arī svaigo ziedu iegāde un izvietošana mājās.


Ģimenes pāri

Ģimenes pāru (viņš/viņa) pienākumi sastāv no ikdienas māju apsaimniekošanas darbiem. Viņa pienākumos ietilpst darba devēja vešana uz/no noteiktajām vietām pēc darba devēja vajadzības, kā arī uz/no lidostas, bērnu aizvešana uz skola un atvešana no tās, darba devēja nogādāšana uz/no darba. Viņam jāpiemīt dažādām mājsaimniecības un dārza darbu prasmēm un jāpārzina dārza inventārs. Savukārt, viņas pienākumos ietilpst visi mājas darbi.


Slimnieku kopējas

Slimnieku kopējas nodrošina aprūpi cilvēkiem, kuri mums ir dārgi un kuriem nepieciešama profesionāļa pastāvīga uzraudzība. Parasti tie ir slimi cilvēki, invalīdi un pacienti rehabilitācijas periodā. Šajos gadījumos ir vajadzīga slimnieku kopēja ar medicīnisko izglītību, lai viņa varētu palīdzēt pacientam ne tikai tikt galā ar sadzīviskām situācijām, bet arī sekot līdzi viņa veselības stāvoklim, ievērojot ārtējošā ārsta norādījumus.

Kopējas ir vajadzīgas cilvēkiem gados, kuriem nepieciešama nepārtraukta aprūpe un morālais atbalsts. Darbiniekam, kurš strādā ar vecākiem cilvēkiem, ir jābūt psihologa iemaņām, tam jābūt labestīgam un jāmāk uzturēt saruna. Ļoti bieži mūsu tuvajiem cilvēkiem, kuri ir jau cienījamā vecumā, pietrūkst tieši uzmanības un sirsnīgu sarunu.